BLOG - 9.12.2020

Děkujeme za vaše Choose WOMEN!

Krásná, poctivá a potřebná kampaň Choose WOMEN je pro letošní rok za námi. Máme velkou radost, že se nám v asociaci podařilo vybrat přes 40 podnikatelek a manažerek z celé naší republiky, které díky vaší podpoře zvládly přečkat toto náročné období. Pojďme se na naše vybrané podnikatelky teď podívat z blízka…

V červnu jsme pro vás jako první vybrali floristku Lucii Brusovou, následovala cvičitelka jezdectví Michaela Bičová, Lucie Shorná s pizzerií Piccolo. Dále se představily Martina Šuhajová se svou preventivní péčí v oblasti zdraví, kadeřnice Veronika Thielová, kuchařka Kateřina Ticháčková, osobní trenérka Lenka Quitt, Adéla Dittmannová z oblasti PR, květinářka Olga Humlová a zakladatelka obchodu s kosmetikou Přírodno Romana Nykrmajerová.

I červenec byl na podnikatelky a jejich příběhy bohatý. Nejprve jsme přinesli příběh učitelky angličtiny Šárky Wear, dále jsme představili Evženii Galovou s vyšívací společností MEJVY s.r.o., kosmetičku Pavlu Zajíčkovou, floristku Kateřinu Tvrdoňovou Žákovou, fotografku Šárku Žemličkovou, projektovou manažerku Hanu Čermákovou, majitelku penzionu Mariane 2 Kristýnu Myšákovou a trenérku jezdectví Nikolu Huškovou.

Srpen se nesl ve znamení krásy – doporučili jsme vám vizážistku Petru Smolíkovou, kosmetičku Markétu Ondrejášovou, krejčovou Milenu Nedělkovou, i odbornici na zdravý životní styl Šárku Novotnou. Sama sebe ve svém originálním příspěvku představila Lenka Valíčková, která tvoří motivační dárky. Srpen v rámci kampaně Choose WOMEN uzavřela Blanka Szabóová, která provozuje pohybové studio Blanka.

Září, jakožto začátek školního roku, jsme pojali ve stejném duchu – a představili Veroniku Kolibovou, majitelku soukromé mateřské školky Veselá Opička a zároveň finalistku soutěže Lady Business 2020. Na školní oběd pak děti se svými rodiči mohly zajít do restaurace Lamberty, kterou vlastní další vybraná podnikatelka Martina Navarová. Jedinečný příběh vypráví Mónica Sofia Duarte, která prodává elegantní lodičky a kabelky. O komunikační dovednosti a jejich vylepšení se vám postará Alena Huberová se svým programem SHELeads. A nakonec září můžeme trošku upustit páru – ale ne moc, aby nám balonky Olivery Rašetové, která je zakladatelkou projektu Bablfuk, neuletěly.

Říjen jsme odstartovali cestou do přírody, ze které čerpá Lenka Jurášková, která se zabývá konstituční homeopatií. Linda Antony nás vzala na svou cestu PR a marketingu, které propojuje s jógou a masážemi. O Aloe Vera a jeho účincích naše sledující informovala Zuzana Kuchařová, manažerka společnosti LR Health&Beauty. Ačkoliv už léto skončilo, zpátky do něj nás vzala Helena Neumannová, které patří Levandulové údolí v Chodouni. Kadeřnice Alexandra Šmýdová sice v říjnu pracovat kvůli lockdownu nemohla, o to více se ale na vás ve svém studiu La rue studio visage těší právě nyní.

V listopadu jsme představili Vlaďku Lukašíkovou, která je majitelkou a ředitelkou vzdělávací společnosti Ce-Pa. Od vzdělání jsme přešli k psychologii, která přinesla příběh psycholožky a koučky Petry Nevtípilové. Celou naši kampaň uzavřela copy writerka Kristýna Maková.

 

Pevně věříme, že všechny ženy si zaslouží nálepku Choose WOMEN, a to nejenom když běží kampaň. Děkujeme za vaše tipy a nezapomeňte vybírat ženy, protože to má smysl!

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.
Viniční 4049/235, 615 00 Brno

©2020 CMAPM.CZ ALL RIGHTS RESERVED