Regionální kluby a vedení asociace

Prezidentka ČMAPM

Romana Krejsová

prezidentka@cmapm.cz

1. viceprezidentka ČMAPM
předsedkyně Regionálního klubu Ostrava

Ing. Renáta Valerie Nešporek, Ph.D., MBA, LL.M.

1.viceprezidentka@cmapm.cz

Viceprezidentka ČMAPM
předsedkyně Regionálního klubu EXPATS

Ivana Rosová

ivana.rosova@cmapm.cz

Viceprezidentka ČMAPM
předsedkyně Regionálního klubu Zlín

Jana Volná

jana.volna@cmapm.cz

Čestná prezidentka ČMAPM

Ing. Kateřina Haring, MBA

president.honorary@cmapm.cz

Předsedkyně Regionálního klubu Praha

Olga Girstlová

rkpraha@cmapm.cz

Předsedkyně Regionálního klubu Brno

Ludmila Klimešová

rkbrno@cmapm.cz

Předsedkyně Regionálního klubu Nový Jičín

Lidmila Kramolišová

rknj@cmapm.cz

Předsedkyně Regionálního klubu Bruntál

Hana Cupáková

rkbruntal@cmapm.cz

Předsedkyně Regionálního klubu Olomouc

RNDr. Hana Blahová

rkolomouc@cmapm.cz

Předsedkyně Regionálního klubu Svitavy

Věra Kaderková

rksvitavy@cmapm.cz

Naše členky

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.
Viniční 4049/235, 615 00 Brno

©2020 CMAPM.CZ ALL RIGHTS RESERVED