BLOG - 4.11.2020

Jóga a spolupráce

„V první vlně karantény jsem se rozhodla podpořit jogínky, které u mě praktikují, natočením krátkých amatérských videí. Přiznám se, že jsem se docela zapotila, ne cvičením, ale zvládnutím techniky.

Jednou jsem měla špinavou kameru, pak můj stařík notebook stávkoval se zvukem, ale nakonec byl výsledek docela k světu. Videa jsem rozeslala všem, kteří měli zájem a zakrátko zvonil telefon z Itálie – volala Lucie Pilipová, předsedkyně RK Praha: „ Poslyš ta videa jsou docela fajn. A víš, že Petra Navrátilová má projekt Gymbee, kam by se jí to možná hodilo? Propojím vás.“ Prostě celá Lucie, akční a plná elánu jako vždy.  Petře se videa líbila, brzy na to jsme natočily lekci hatha jógy. Uběhlo léto, situace začala opět houstnout a do toho volá Petra:

„ AXA pojišťovna by od nás potřebovala zpracovat téma, krátkou inspiraci na jógu po padesátce.“

Krátkou jógu – to je ale úkol, napadlo mě. Jedině pozdrav Slunci, jenže ten zná už snad každý. Pak se mi vybavila moje oblíbená cvičení, jmenují se Lóma  – vilóma a ve všeobecném jógovém povědomí nejsou. Spolu s kreativní Petrou jsme vymyslely sérii fotografií doplněné textem – „něco jako komix“. Nafotilo se, Petra báječně zpracovala.

V téhle nepříjemné době se ukázala síla ČMAPM – propojení a spolupráce, a navíc napříč věkovým spektrem. Děkuji Lucie a Petro, díky asociace.“

Děkujeme za krásný článek člence naší asociace Světle Prokešové! Světla byla také první podnikatelkou, která se pochlubila svým pozitivním poznatkem v této poněkud zvláštní a nejisté době. Podívejte se na naše sociální sítě a zjistěte víc o naší sérii příspěvků pozitivního myšlení!

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.
Viniční 4049/235, 615 00 Brno

©2020 CMAPM.CZ ALL RIGHTS RESERVED