BLOG - 5.8.2020

Co je v ČMAPM nového?

Léto se přehouplo do své druhé poloviny (i když to tak venku místy nevypadá) a z roku 2020 už ukrajujeme osmý kousek. Jaro sice moc na akce bohaté nebylo, ale podzim vypadá slibně. Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek totiž slaví 25. výročí – a to už je pořádný důvod k oslavě.


Podnikatelka nebo Popelka
Kniha profesorky Jany Geršlové Podnikatelka nebo Popelka zaznamenala mezi prvními čtenářkami – podnikatelkami velký úspěch. Nyní se konečně dostává ke čtenářům ze širokého okolí – tedy hned po slavnostním křtu, který se uskuteční 3. září v Praze. Svou účast nahlaste na e-mailové adrese office@cmapm.cz. Do té doby si můžete poslechnout s paní profesorkou a autorkou knihy, Janou Geršlovou, podcast.

Konference v Senátu

K příležitosti významného výročí pořádá ČMAPM konferenci s názvem Síla ženy v kontextu měnící se doby 21. století. Konference, která proběhne v Senátu Parlamentu České republiky, nabídne spoustu zajímavých témat a hostů – svou účast potvrdila například herečka a diplomatka Magda Vašáryová, senátorka Šárka Jelínková, zakladatelka Zásilkovny Simona Kijonková a mnozí další. Vy svou účast na konferenci ČMAPM v úterý 22. září potvrďte na: office@cmapm.cz.

Ročenka
Již pár měsíců tvoříme další dárek k výročí – naši ročenku. Najdete v ní přehled všech podnikatelek v asociaci, inspirativní rozhovory nebo také pozdravy podnikatelek z celého světa. Ročenka bude k dispozici na konferenci v Senátu. 


Naše snídaně
Regionální klub Ostrava pravidelně snídá – a zapojuje do toho nejenom své členky. Snídaně klubu se uskuteční 11. 9.,  9. 10., 13. 11. a 11.12. Pro aktuální informace sledujte prosím Facebook naší asociace, kde se dozvíte, kde se který termín snídá (a u koho).


Ženy 50+
V září se také můžete těšit na další workshop projektu Ženy 50+. O čem projekt pojednává a co všechno se dozvíte v jednotlivých workshopech zjistíte v našem článku

Choose women
Už jste doporučily svou Choose women? Že ne? Tady je návod!

Doporučte nám své oblíbené podnikatelky – ať už jsou z jakéhokoliv odvětví – a my se postaráme o to, aby o nich věděli i ostatní. Inspiraci najdete na našich sociálních sítích- Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu a my se na vaše tipy moc těšíme!

Kontaktujte nás!

Kde nás najdete?

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.
Botanická 785/9, 602 00 Brno

FOLLOW US

©2019 CMAPM.CZ ALL RIGHTS RESERVED