Dnešní generace žen je otevřená, kreativní a moudrá. Chtějí mít radost z toho, co dělají, a věnovat dostatek času sobě samým. Překročit komfortní zónu, opustit staré zvyky, naučit se mít ráda sama sebe a definovat to, co povede ke změně, není vůbec snadné. Koučování nabízí možnost volby a vědomého tvoření vlastního života.

Primárním účelem programu „Laser Coaching“ je aktivovat nejlepší vlastnosti, které již máte. Pokud nerovnováha ovlivňuje Váši pohodu, produktivitu a bere Vám energií, tak cestou k řešení je #CmapmLaserCoaching.

Co Vám program přinese?

Uvědomění si vlastních hodnot a potřeb, úsporu času a zvýšení efektivity, zlepšení komunikace a vztahů.

Kouč není guru, který Vám vysvětluje co byste měla dělat, ale je to profesionál, který Vás provede procesem hledání různých variant řešení a pomůže nastavit první kroky.

Právě to může být největší výzvou. Všechno probíhá v naprosté diskrétnosti a to, co si řeknete mezi sebou, navždy zůstane jenom mezi Vámi a koučem.

Co je Laser Coaching?

Jedná se o krátká 45minutová koučování, která se zaměřují na jeden cíl. Krátká setkání jsou perfektní pro hledání způsobů jak odblokovat vzorce myšlení, které sabotují Váš každodenní život, práci nebo podnikání.

První úvodní setkání trvá obvykle 30 minut. Na tomto setkání se nekoučuje. Je určené k seznámení kouče a účastnice programu a také identifikaci jejích potřeb.

Ing. Eva Usai Blumental

odborný garant a ambasador projektu
profesionální kouč a mentor

Certifikovaný kouč, akreditace EIA20218875 Practitioner udělená European Mentoring & Coaching Council – EMCC Global

Pomáhám psát Vaše vlastní příběhy, v nichž v hlavní roli hraje Vaše budoucnost. Koučování se mnou poskytuje příležitost uvědomit si možnosti, které mohou zahájit proces změn v určitých oblastech Vašeho života. 

Věnuji se tématům, které klienti sami přináší: kariérní růst, rovnováha mezi pracovním a soukromým životem, řízení času a stanovení priorit, rozvoj vyjednávacích a prezentačních dovedností, vedení lidí, posílení komunikačních dovedností a kreativity, osobní růst, co chci a co nechci dělat, posílení sebeuvědomění, zvládání konfliktů.

Dlouhodobé působení (více než 20 let) ve vedoucích manažerských pozicích v mezinárodních společnostech mi umožňuje nejen podporovat mé klienty, ale také je účinně a empaticky motivovat. Desítky let, které jsem strávila ve špičkových mezinárodních korporacích se zaměřením na vysokou výkonnost, mohu nyní zhodnotit ve prospěch mých klientů.

Mgr. Blanka Hudecová, PCC

profesionální koučka

Jsem profesionální koučka s manažerskou praxí v marketingu a HR, členka ICF.  Dlouhodobě se zaměřuji na rozvoj jednotlivců a týmů. Můj koučovací přístup je podporující a přímý, pozornost udržuji na dosažení klientova cíle.

Partnerství s manažery, tým lídry a vysoce motivovanými zaměstnanci je základem pro naši práci. Společně objevujeme to nejlepší, co v sobě máte, hledáme řešení pro rozvoj a změny. Koučuji v češtině i angličtině.

Mgr. Lenka Karlíková, ACC

profesionální koučka

Podporuji klienty rozvíjet se, najít rovnováhu mezi pracovním a osobním životem a dosáhnout svých cílů.

Jsem profesionální koučka s manažerskou zkušeností v oblasti komunikace a vedením týmů, členka ICF.

Jsem partnerkou pro ty, kteří jsou připraveni na sobě pracovat a objevit svoji jedinečnost. V bezpečném prostředí je podporuji utřídit si myšlenky a získat nadhled, pokud jsou přetížení a ve stresu, ujasnit si priority a nastartovat změny vedoucí k úspěchu a naplnění života.

Registrujte se a vyberte si svého kouče

Cena programu Laser Coaching v hodnotě 9900Kč obsahuje zároveň i roční členství v Českomoravské asociaci podnikatelek a manažerek

Registrace - Laser Coaching
Vyberte si svého kouče
Zpracování osobních údajů

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.
Viniční 4049/235, 615 00 Brno

©2023 CMAPM.CZ ALL RIGHTS RESERVED