Tuhle akci nechcete minout

V termínu 8. – 14.5.2023 na vás čeká  

Mezinárodní týden koučování #ICW2023

Tento celosvětový svátek profesionálního koučování každoročně vyhlašuje Mezinárodní federace koučování (ICF), v České republice je organizován ICF ČR. Profesionální kouči z celého světa přináší v tomto jedinečném týdnu své aktivity bez nároku na honorář, propagují filozofii a přínosy koučování podle standardů a platného etického kodexu ICF.

Letošní ročník s názvem „Objevte svůj potenciál“ nabídne celou řadu akcí naživo i on-line.

Jako partneři akce vám nabízíme možnost zúčastnit se koučovacích zón se třemi koučkami – členkami ČMAPM.  Témata koučování jsou na vás. Může to být např. rozvoj vašeho potenciálu či podpora vašich týmů.  Vyberte si koučku a vyzkoušejte koučink!  Setkáte se s profíky v oblasti koučování.

Vyberte si svou koučku pro 50min setkání

Mgr. Blanka Hudecová, PCC

profesionální koučka

Jsem profesionální koučka s manažerskou praxí v marketingu a HR, členka ICF.  Dlouhodobě se zaměřuji na rozvoj jednotlivců a týmů. Můj koučovací přístup je podporující a přímý, pozornost udržuji na dosažení klientova cíle.

Partnerství s manažery, tým lídry a vysoce motivovanými zaměstnanci je základem pro naši práci. Společně objevujeme to nejlepší, co v sobě máte, hledáme řešení pro rozvoj a změny. Koučuji v češtině i angličtině.

Ing. Dagmar Zorková, Ph.D.

profesionální koučka

Pomáhám lidem, aby byl jejich život nejen úspěšný, ale i v rovnováze

Věnuji se life koučingu, který se zabývá všemi oblastmi života,  může se jednat o podnikání, kariéru, osobní rozvoj, vztahy, energii, práci s myslí a emocemi,  rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Prostě o vše, co je pro Vás v životě dlouhodobě nebo aktuálně důležité.

Mgr. Lenka Karlíková, ACC

profesionální koučka

Podporuji klienty rozvíjet se, najít rovnováhu mezi pracovním a osobním životem a dosáhnout svých cílů.

Jsem profesionální koučka s manažerskou zkušeností v oblasti komunikace a vedením týmů, členka ICF.

Jsem partnerkou pro ty, kteří jsou připraveni na sobě pracovat a objevit svoji jedinečnost. V bezpečném prostředí je podporuji utřídit si myšlenky a získat nadhled, pokud jsou přetížení a ve stresu, ujasnit si priority a nastartovat změny vedoucí k úspěchu a naplnění života.

Registrujte se a vyberte si svého kouče pro jedno 50min setkání

ICW 2023 Registrace
Vyberte si svého kouče

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.
Viniční 4049/235, 615 00 Brno

©2020 CMAPM.CZ ALL RIGHTS RESERVED