BLOG - 13. 5. 2020

Lady Business

Staňte se novou Lady Business!

Podnikatelky a manažerky neziskovek – právě vás letos hledá soutěž Lady Business Moravskoslezského kraje 2020! Cílem je podpořit ženy a vyzdvihnout jejich práci, nasazení, úsilí a odhodlání, které vkládají do svých aktivit. Kromě toho je účast jistou příležitostí k nastartování nebo obnově aktivit, které byly vlivem současné situace utlumeny, a to zejména u podnikatelek. Hlavní výhra je 100 tisíc Kč (z toho bude 40 tis. Kč použito na dobročinné účely dle výběru vítězky).

Soutěž, která se už popáté koná pod záštitou Moravskoslezského kraje, se v tomto roce zaměřila na podnikatelky a manažerky neziskových organizací. Kdo se tedy může přihlásit?

Do kategorie Podnikatelka se můžou hlásit ženy, které splňují tyto podmínky:

  •       podnikají více než 2 roky jako živnostnice (OSVČ) nebo vlastní či spoluvlastní firmu (50% a více podíl),
  •      místo podnikání / sídlo firmy je v Moravskoslezském kraji.

Do kategorie Manažerka neziskovky se mohou registrovat ženy, které splňují tyto podmínky:

  •       jsou ve vedení neziskové organizace se sídlem v Moravskoslezském kraji, nebo ji založily a vedou ji, a to nejméně 2 roky
  •      vedou tým o minimálně 3 pracovnících.

Bližší informace a pravidla jsou uvedeny na webu. Uzávěrka registrací je 26. 7. 2020

Znáte nějakou ženu ve vašem okolí, která by se měla přihlásit? Nominujte ji! 

ČMAPM je hrdým partnerem Lady Business už několik let. Vítězkou Lady Business 2018 je členka ČMAPM, spolumajitelka střední odborné školy EDUCA Lidmila Kramolišová. Jak sama říká:” Samotnou by mě asi nikdy nenapadlo se přihlásit do soutěže Lady Business, mohu za to poděkovat prezidentce Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek p. Kateřině Haring.  A v žádném případě jsem neočekávala vítězství v této soutěži. Nicméně stalo se a porota mně ocenila. Díky tomuto ocenění jsem se setkala s mnoha zajímavými lidmi a otevřelo mi to mnoho dveří. Dámy, a proto vám všem radím – zúčastněte se této soutěže. Dodá vám určitě více sebevědomí  a sílu do další práce.” 

Loni speciální cenu asociace získala studentka Tereza Jelínková. Ta své pocity popisuje takto: “Když jsem odesílala přihlášku do kategorie Výjimečná studentka, ani mě v tu chvíli nenapadlo, kolik dveří se mi tím může otevřít. Díky Lady Business jsem poznala další mladé talentované slečny, se kterými jsme společně posnídaly v ostravské pobočce PriceWaterhouseCoopers (PwC), jež bylo partnerem soutěže. I když jsem ocenění Výjimečná studentka nezískala, díky asociaci se dnes mohu rozvíjet s pomocí ostatních zkušených žen, za což jsem moc vděčná. Běžte do toho také, dámy. Nikdy totiž nevíte, které dveře se otevřou právě vám.“

Pro aktuální informace sledujte Facebook (@MSID.cz) nebo kontaktujte Kateřinu Klapcovou, klapcova@msid.cz, 731 659 689, 595 691 244.

Milé dámy, držíme vám palce!

Kontaktujte nás!

Kde nás najdete?

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.
Botanická 785/9, 602 00 Brno

FOLLOW US

©2019 CMAPM.CZ ALL RIGHTS RESERVED