Soutěž Lady Business Moravskoslezského kraje je určená na podporu výjimečných aktivit žen, které se svou činností podílejí na rozvoji regionu.

V minulých ročnících byly podpořeny ženy, které podnikají, působí v neziskovém sektoru a v letošním roce se soutěž zaměřuje na podporu manažerek a výjimečných studentek. Smyslem je vyzdvihnout jejich práci, úspěchy, přínos pro společnost, pomoci jim s propagací a ocenit jejich každodenní nasazení.

Soutěž organizuje společnost Moravskoslezské Investice a Development, a.s. pod patronací Moravskoslezského kraje.

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek je každoročně partnerem soutěže Lady Business.

LADY BUSINESS MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2020 MÁ SVÉ VÍTĚZKY.

Letošní titul Lady Business MSK patří digitální koučce a lektorce digitálních dovedností Markétě Ubíkové, stojící za projektem Smart žena. Markéta zvítězila v kategorii Podnikatelka.

V těsném závěsu za ní skončila Veronika Socha Kolibová, jednatelka soukromé mateřské školy Soukromá mateřská škola Veselá opička sídlící ve Štramberku, kde využívají inovativní a alternativní výchovně vzdělávací programy.
Třetí místo patří Pavlíně Filipi, generální ředitelce společnosti Lázně Darkov, a.s., které se řadí k předním lázeňským a rehabilitačním zařízením v ČR. Tyto lázně jsou jedny z nejstarších jodových lázní v Evropě.

V kategorii Manažerka neziskovky byla nejlépe ohodnocena Vladimíra Salvetová, ředitelka Společnost pro ranou péči, pobočka Ostrava, která poskytuje služby rané péče pro děti se zrakovým postižením a jejich rodiny.


Druhé místo obsadila Andrea Hájková, zakladatelka spolku Čmeláček z.s. – Centrum pro mentální handicap. Tento spolek poskytuje pro děti i dospělé s mentálním a kombinovaným postižením a pro jejich rodiny trvalou podporu a pomoc ve formě denního stacionáře a různorodých aktivit klubové činnosti.
Třetí příčka patří Zdeňce Hyvnarové, zakladatelce a aktivní člence Ovahelp – Centrum pomoci onkologickým pacientům, z.s. OVAHELP se soustředí na sdílení informací o rakovině mezi pacienty, zdravotníky a veřejností.

Všem dámám GRATULUJEME!!!

V roce 2018 byly mezi 3 nejúspěšnějšími podnikatelkami v této soutěži zvoleny také dvě z našich členek

Lidmila Kramolišová
EDUCA – Střední odborná škola, s.r.o.

Ludmila Kocourková
Kyselka Jeseník nad Odrou s.r.o.

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.
Viniční 4049/235, 615 00 Brno

©2020 CMAPM.CZ ALL RIGHTS RESERVED