2012 – VIII. ročník mezinárodní konference “Žena – tvůrčí osobnost třetího tisíciletí”

Mezinárodní konference v italských Benátkách navazuje na úspěšnou řadu sedmi konferencí pořádaných pod názvem „Žena – tvůrčí osobnost třetího tisíciletí“, které byly pořádány již od roku 2000 v České republice, na Slovensku, ve Spojených státech v New Yorku, v Keni a na Zanzibaru.

Hlavním mottem letošní konference je „Podnikání v EU – krize nebo transformace?“. Osmý ročník konference zvolili logisticky dostupnou evropskou zemi a konkrétně město Benátky, kde se těšíme podpoře ze strany Hospodářské komory Benátska a honorárního konzula ČR v Benátkách. Konference je podobně jako v minulých ročnících určena pro ženy – podnikatelky a manažerky, a zaměřuje se na témata, která bezprostředně souvisejí s úspěšným podnikáním žen v evropském i světovém měřítku. Jsme přesvědčeni, že účast na konferenci bude pro všechny účastníky obrovským přínosem, a to nejen v podnikání.

Samotná konference byla zahájena 18. května 2012 v Kraji Benátsko (Regione Veneto). Témata konference zahrnují například „Podnikání v podmínkách EU“, „Podnikání v oblasti cestovního ruchu, hotelnictví, gastronomie“, „Kariéra, rodina, harmonie osobnosti“.

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.
Viniční 4049/235, 615 00 Brno

©2020 CMAPM.CZ ALL RIGHTS RESERVED