Regionální kluby

Regionální kluby a vedení asociace

Prezidentka ČMAPM

Ing. Kateřina Haring, MBA

prezidentka@cmapm.cz

1. viceprezidentka ČMAPM
předsedkyně regionálního klubu Ostrava

Ing. Renata Valerie Nešporek, Ph.D., MBA

1.viceprezidentka@cmapm.cz

Viceprezidentka ČMAPM

Romana Kurucová

viceprezidentka@cmapm.cz

Předsedkyně regionálního klubu Nový Jičín

Lidmila Kramolišová

rknj@cmapm.cz

Předsedkyně regionálního klubu Praha

Lucie Pilipová

rkpraha@cmapm.cz

Předsedkyně regionálního klubu Bruntál

Hana Cupáková

rkbruntal@cmapm.cz

Předsedkyně regionálního klubu Zlín

Jana Volná

rkzlin@cmapm.cz

Předsedkyně regionálního klubu Olomouc

RNDr. Hana Blahová

rkolomouc@cmapm.cz

Předsedkyně regionálního klubu Svitavy

Věra Kaderková

rksvitavy@cmapm.cz

Předsedkyně regionálního klubu Brno

Iva Kremplová

rkbrno@cmapm.cz

Kontaktujte nás!

Kde nás najdete?

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.
Botanická 785/9, 602 00 Brno

FOLLOW US

©2019 CMAPM.CZ ALL RIGHTS RESERVED