Aktuality - 20.8.2020

Webinář v rámci projektu Ženy 50+- Můj restart a nový osobní plán

Nový projekt ČMAPM Ženy 50 plus je zaměřen na sebevzdělání a profesní i osobnostní rozvoj žen ve věkové skupině 50 +-. V této věkové skupině dochází restartu profesní kariéry, změnám zdravotního stavu s dopady na profesní výkon a skloubení rodinného a pracovního života. Projekt bude probíhat formou seminářů, webinářů i osobních setkání, která jsou určena nejen pro ženy 50 plus, ale samozřejmě i pro mladší ročníky.

Na konci května proběhl 1. Webinář na téma Jak na stres: zvládnu ho sama nebo potřebuji psychoterapeuta? s koučkou Marií Petrovovou a psychoterapeutkou Kateřinou Lojdovou.

V září se můžete těšit na 2. webinář na téma Můj restart a nový osobní plán. Pozvání přijali Olga Girstlová, Ladislava Fialová a Václav Sušeň.               

Olgu Girstlovou v naší asociaci není třeba představovat, je totiž její čestnou prezidentkou. Olga v roce 2017 spoluzaložila konzultační a investiční společnost GrowBUSINESS s.r.o., která je zaměřena na rozvoj startupů a stagnujících společností. V nadaci ZET profesora Milana Zeleného spoluvytváří strategické projekty na podporu podnikání v ČR a vzdělávací programy. Je držitelkou ocenění Vedoucí podnikatelka světa z roku 1999.

Ladislava Fialová je majitelka a jednatelka firmy ALTRO Management Consultants. V oblasti HR a poradenství se pohybuje více než 20 let. Její poradenská společnost se zaměřuje mj. na kariérní poradenství a mentoring.

Václav Sušeň pracoval v IT, financích a poradenství v České republice i v zahraničí. V současnosti pomáhá nastavovat další růst zavedeným společnostem. Také působí jako mentor myšlení v pojmech business modelů a jejich aplikace do osobního života, podnikání a investování.

Webinář Můj restart a nový osobní plán proběhne ve středu 16. září od 12 do 13.30 prostřednictvím ZOOM call. Připojíte se pomocí tohoto odkazu:

Meeting ID: 435 055 9653
Password: 4grX6q

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.
Viniční 4049/235, 615 00 Brno

©2020 CMAPM.CZ ALL RIGHTS RESERVED