Online seminář

Jsme hrdiny každého dne

Čtvrtek 7. května 2020
13:00 – 14:30

Každý z nás je hrdina svého života. Ještě větší, když podniká a spoléhá se na sebe. Cesta hrdiny je hlavním tématem našeho semináře s výhledem do budoucnosti. Pojďme se společně podívat, co potřebujeme, abychom z běžného světa mohli jít do světa výjimečného a vrátit se zpět do běžného lépe připraveni. Proč podnikáme, co od našeho podnikání očekáváme, pro koho vše děláme a s jakým cílem a které z našich hodnot do podnikání dáváme.

Víme, že v době krize jsme schopni přijít s úžasným řešením. Pokud nám jde o život, o začátek nové cesty, napadnou nás ještě lepší řešení. Následně jej s nadšením, neutuchající energií rozvinout a být úspěšní. Musíme najít hnací motor a dělat, místo “jen být”. Každého přístup je jedinečný, tak pojďme vytvořit něco úžasného. Na úspěch je potřeba být připraven.

Seminářem Vás provede paní Jana Hanychová. Paní Jana je profesionální konzultant, facilitátor a Co-Active® kouč s více než 20ti letou zkušeností ve světě mezinárodního obchodu, rozvoje jednotlivců, týmů, produktů a společností. Jana je nesmírně inspirativní a pozitivní člověk, jehož nadšení podporuje odhodlání klienta přijmout nezbytnou iniciativu k vytvoření vlastní vize. Hledá příležitosti přeměnit něco silného na něco skvělého.

Kontaktujte nás!

Kde nás najdete?

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek o.s.
Botanická 785/9, 602 00 Brno

FOLLOW US

©2019 CMAPM.CZ ALL RIGHTS RESERVED